HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Hakkımızda //

Doğa; yarım asırlık tecrübesiyle yapı sektörünün güçlü, saygın ve güvenilir firmaları arasında yer alır. Şirket, ikinci kuşak yöneticilerin öngörüsüyle daha dinamik ve güçlü adımlarla ve etkili projelerle yoluna devam etmektedir. Doğa Grubu; yapılarında insan hayatı ve doğayı ön planda tutar. Bu nedenle Doğa Grubu, içinde yaşadığımız dünyanın ekolojik dengesinin bozulmaması için, kendi adına yakışır bir sorumluluk içinde hareket eder.

Birçok tarihi yapıyı başarılı restorasyonlarla ülkemize kazandıran Doğa, hedefleri doğrultusunda birbirinden farklı alanda birçok projeyi hayata geçirmiştir: İstanbul Büyükçekmece’de Doğa Panorama, Ümraniye’de Akkom Ofis Park, Merter’de Platform, Kıraç’ta Doğa Plaza.

Pruva 34'ün yapımına ise Bakırköy’de başlanmıştır. Doğa Grubu şirketlerinden biri olan Doğa Madencilik tarafından hayata geçirilecek olan Pruva 34, şehrin ve doğanın dokusuna uygun tasarımıyla yapı sektöründe fark yaratacaktır.

Yapıları ortaya çıkaran asıl gücün çalışanlar olduğunun bilincinde olan Doğa Madencilik, kalifiye personeliyle harikalar yaratır. Üstelik çalışanlarına sürekli yatırım yaparak personelinin eğitim kalitesini en üst seviyede tutar. Bunun yanı sıra tüm yasa, yönetmelik ve kurallara bağlı kalarak İş Sağlığı ve İş Güvenliği gereğince tedbirler alır; çalışanlarına sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlar. Böylece kaliteli malzemeler ve güvenli üretim süreçleri sayesinde müşteri memnuniyetinin üst düzeyde tutulduğu yapılar üretir.

Doğa Madencilik’in en önemli ilkesi; doğayı korumak, çevreye zarar vermemek, insan yaşamını olumlu yönde geliştirmektir. Bu nedenle çevre kirliliğinin önlenmesi, atıkların geri kazanımı ve yeniden kullanımının teşviki ile doğanın korunması hakkındaki yasa ve mevzuatlara uygun hareket eder. Çevreye zarar vermeden; yeni çevreler, yeni yapılar kurar.

Doğa Madencilik, kurumsal iş prensipleri doğrultusunda tüm çalışmalarını, uluslararası normlarda kabul görmüş ilkelere uygun şekilde yürütür. Tedarikçilerine, resmi kuruluşlara ve müşterilerine; tüm aktiviteleri, organizasyon yapısı, mali durumu ve performansı hakkında zamanında ve şeffaf bilgiler sunar. Bu sayede doğru, ilkeli, ahlaklı prensibiyle kaliteli yapılar ortaya çıkarır.

Doğa Madencilik; güvenli, kaliteli ve sağlam yapılarında gelişen teknoloji ürünlerini modern mimari ile buluşturan projeler tasarlar. Üstelik sosyal sorumluluk projeleriyle de yakından ilgilenerek içinde bulunduğu topluma değer katmaya devam eder.