PRUVA 34

Pruva 34

Pruva 34 //

Doğa, yarım asırlık tecrübesiyle yapı sektörünün güçlü, saygın ve güvenilir firmaları arasında yer alır. Şehrin ve doğanın dokusuna uygun şekilde tasarladığı projelerle yapı sektöründe fark yaratır. “Doğa” adına yakışır bir sorumluluk içinde çevreye zarar vermeden; yeni çevreler, yeni yapılar kurar.

Doğa Grubu şirketlerinden biri olan Doğa Madencilik tarafından hayata geçirilecek olan Pruva 34, hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir yaşam vaat ediyor. İstanbul’un en gözde semtlerinden biri olan Bakırköy’de, Marmara Denizi’ni karşısına alan Pruva 34, gerçek İstanbul’u tam yerinde yaşamanızı sağlayacak. Üstelik sadece manzarasıyla değil, binbir çeşit ağaç ve rengârenk çiçeklerle süslenmiş yemyeşil alanlarıyla da hayatınıza tat katacak. Şehrin göbeğinde mavi ile yeşili kucaklayan bir bütün olarak tasarlanan bu projede, ayrıcalıklı bir yaşam sizi bekliyor.

Doğa güvencesi ile yükselen yapılarda, sizlere huzurlu ve mutlu bir aile hayatının kapıları aralanacak. Bu projede her şey tam da istediğiniz şekilde konumlandırılmış durumda: Karşınızda eşsiz Marmara Denizi; bahçenizde yemyeşil alanlar, havuzlar, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, sosyal tesisler; evinizde yalın, estetik ve teknolojik biçimde tasarlanmış çok geniş alanlar.

Pruva 34 projesinde, hayatınızı kolaylaştıracak çözümler içeren modern ve fonksiyonel alanlar tasarlandı. Estetik çizgilerle oluşturulan yaşam alanlarında, sadelik ve fonksiyonellik ön planda tutuldu. Böylece göz zevkinize hitap ederken kullanım kolaylığı da göz ardı edilmemiş oldu.

Eve döndüğünüzde toprak ve çimen kokusunu içinize çekecek, pencerenizden Marmara Denizi’nin eşsiz manzarasını izleyecek; evinizde rahatlığın keyfini süreceksiniz. Bırakın içiniz mavinin huzuruyla dolsun